OFERTA KOMERCYJNA

Oferta dla firm

Muzeum Okręgowe w Lesznie to instytucja kultury z wieloletnią historią. Zachęcamy Państwa do wsparcia naszej działalności i przyczynienia się do rozwoju naszej instytucji. W ramach podjętej współpracy, poza prestiżem wynikającym ze związania wizerunku Państwa firmy z największą instytucją muzealną w subregionie leszczyńskim, proponujemy różne formy promocji.

Kontakt: Tomasz Rak - marketing, komunikacja społeczna
tel.: 65 529 61 40 w. 27,
e-mail: promocja@muzeum.leszno.pl

Wynajem sal

Jeśli szukasz miejsca do organizacji sesji, konferencji, szkolenia lub nawet ślubu, Muzeum z pewnością spełni twoje oczekiwania. Oferujemy wynajem pomieszczeń na konkretne okazje w budynku dawnej synagogi ul. G. Narutowicza 31 oraz w budynku głównym przy pl. J. Metziga 17. Cena zależna od zakresu usługi.

Kontakt: Jakub Piwoński - organizacja imprez
e-mail: jakub.piwonski@muzeum.leszno.pl

Usługi konserwatorskie

Pracownia Konserwacji specjalizuje się konserwacji malarstwa i rzeźby polichromowanej. Dobrze wyposażona w specjalistyczny sprzęt pracownia pozwala na realizację pełnego zakresu konserwatorskich w zależności od potrzeb przyjmowanych obiektów. Wyceny prac konserwatorskich dokonuje się indywidualnie w oparciu o schemat wyceny Sekcji Konserwatorskiej ZPAP.

Kontakt: Urszula Bauman - konserwacja zbiorów
tel.: 65 529 61 43 w. 29,
e-mail: konserwacja@muzeum.leszno.pl

Usługi archiwalne i digitalizacyjne

W Muzeum istnieje możliwość odpłatnego zlecenia wykonania kwerendy archiwalnej. Za sprawą funkcjonowania profesjonalnej pracowni digitalizacji wykonujemy także fotografie cyfrowe eksponatów muzealnych (naszych lub w ramach zlecenia zewnętrznego).

- kwerenda archiwalna - 40 zł/h

- digitalizacja obiektu muzealnego - cena zależna od rozmiaru obiektu, nie mniejsza niż 50 zł

Kontakt: Tomasz Sikorski - pracownia digitalizacji
tel.: 65 529 61 43 w. 23,
e-mail: digitalizacja [@] muzeum.leszno.pl

Kontakt: Tomasz Kościański - pracownia historyczna
tel.: 65 529 61 40 w. 20,
e-mail: t.koscianski@muzeum.leszno.pl

Usługi przewodnickie i lekcje muzealne

Prócz oprowadzania grup zorganizowanych po muzealnych ekspozycjach, Muzeum posiada także ofertę lekcyjną. Obejmuje ona tematy z zakresu historii, etnografii oraz rozwijające wyobraźnię i kreatywność warsztaty. Oprowadzania i lekcje odbywają się po ówczesnym zapisie.

Szczegółowe informację w podstronach Edukacji - przedszkola, szkoły podstawowe, szkoły ponadpodstawowe.

Kontakt: Roksana Foralewska - edukacja muzealna
e-mail: roksana.foralewska@muzeum.leszno.pl

Urodziny w Muzeum

Jeśli szukają Państwo pomysłu na niezapomniane przyjęcie urodzinowe dla swojego Dziecka, gdzie świetna zabawa przeplatać się będzie ze zdobywaniem wiedzy, zapraszamy na urodziny w Muzeum! Urodziny to czas kreatywnych zajęć warsztatowych, podczas których uczestnicy przeniosą się w dawne czasy by, w zależności od wybranej tematyki, znaleźć się na królewskim dworze bądź też zamienić się w poszukiwaczy ukrytego w muzealnych murach skarbu.

Do wyboru proponujemy:
• Królewskie urodziny u Stanisława Leszczyńskiego i Marii Leszczyńskiej
• Poszukiwacze skarbów

Więcej informacji oraz regulamin imprezy tutaj - URODZINY W MUZEUM

Fotografia okolicznościowa

Muzeum udostępnia odpłatnie, na sesję fotograficzną lub filmową, wybrane sale ekspozycyjne. Sesja fotograficzna lub filmowa odbywać się może jedynie w godzinach pracy Muzeum, od poniedziałku do piątku, pod nadzorem pracownika. Cena usługi - 100 zł/h.

Zobacz przykładową sesję: zdjęcie 1, zdjęcia 2, zdjęcie 3.

Kontakt: Jakub Piwoński - organizacja imprez
e-mail: jakub.piwonski@muzeum.leszno.pl