Gra mobilna “Podróż w czasie z Janem Jonstonem”

Zapraszamy do udziału w premierze gry mobilnej pn. "Podróż w czasie z Janem Jonstonem". Do wygrania ciekawe nagrody, w tym gry planszowe, puzzle i inne gadżety.

Czas: 18.09.2020, godzina 11.00-14.00

Miejsce: Park Jana Jonstona w Lesznie (przy fontannie), Muzeum Okręgowe w Lesznie, dawna synagoga, ul G. Narutowicza 31, Leszno

Tytuł: premiera gry mobilnej „Podróż w czasie z Janem Jonstonem”

Zagraj w grę w przestrzeni miejskiej, przy użyciu swojego smartfona! Gra dotyczy poszukiwań świata zwierząt ukrytego w miejskiej architekturze. Przewodnikiem po grze jest sam Jan Jonston, wybitny uczony z Leszna, z którym odbywamy podróż w czasie i przestrzeni. Przy udziale aplikacji Action Truck zainstalowanej na smartfonach z systematem Android i iOS możliwe będzie przejście konkretnej trasy w Lesznie i wykonanie zadań. Startujemy w parku Jana Jonstona w Lesznie (przy fontannie), gdzie od 11.00 do 11.30 będzie można zeskanować kod QR gry. Dla osób, które uzyskają najlepszy wynik w rozgrywce, przewidziane są nagrody. Ogłoszenie wyników odbędzie tego samego dnia, o godzinie 14.30, w siedzibie Muzeum, dawnej synagodze, przy ul. G. Narutowicza 31.

Wydarzenie odbywa się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Gra powstała w ramach projektu "Miejski zwierzyniec. Spacer po Lesznie z Janem Jonstonem". Zadanie dofinansowano ze środków Muzeum Historii Polski w Warszawie w ramach Programu Patriotyzm Jutra 2021 oraz ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Za stworzenie gry odpowiedzialne była firma Good Games, marka firmy Good Books

REGULAMIN GRY - TUTAJ

Uwagi organizacyjne:

- do gry niezbędny jest smartfon z system Android lub iOS
- w trakcie rozgrywki przydatne okaże się także posiadanie notesu z ołówkiem
- przechodząc trasę prosimy zwrócić uwagę na na własne bezpieczeństwo, szczególnie podczas przechodzenia przez jezdnię i mijając przechodniów
- przejście gry zajmuje około jednej godziny

Szukaj nas:

Comments are closed.