Kontakty

Informacje kontaktowe

Muzeum Okręgowe w Lesznie

Administracja
pl. Jana Metziga 16
64-100 Leszno
tel. 65 529 61 40
fax. 65 529 29 86

NIP 697-10-41-223

Ekspozycje
ul. Gabriela Narutowicza 31 (dawna synagoga)
64-100 Leszno
tel. 65 529 61 43

Formularz kontaktowy

    Dyrektor
    Dr Kamila Szymańska
    tel.: 65 529 61 40
    e-mail: kamila.szymanska@muzeum.leszno.pl
    Zastępca Dyrektora ds. administracyjnych
    Zofia Kowalczys
    tel.: 65 529 61 40
    e-mail: zofia.kowalczys@muzeum.leszno.pl
    Sekretariat
    tel.: 65 529 61 40 w. 21,
    e-mail: sekretariat@muzeum.leszno.pl
    Dział Kadr
    Monika Nowakowska
    tel.:65 529 61 40 w. 21,
    e-mail: kadry@muzeum.leszno.pl
    Główny Inwentaryzator
    Grażyna Michalak
    tel.: 65 529 61 43
    e-mail: sztuka@muzeum.leszno.pl
    Dział Księgowości
    Irena Skrzypczak – Główna Księgowa
    tel.: 65 529 61 40 w. 24,
    e-mail: ksiegowosc@muzeum.leszno.pl
    Joanna Wolnik
    tel.: 65 529 61 40 w. 24,
    e-mail:joanna.wolnik@muzeum.leszno.pl
    Straż Muzealna
    Tadeusz Pauli – komendant wewnętrznej służby ochrony
    tel.: 65 529 61 44,
    e-mail: ochrona@muzeum.leszno.pl
    Pracownia Konserwacji Zbiorów
    Urszula Bauman – kierownik Działu
    tel.: 65 529 61 43 w. 29,
    e-mail: konserwacja@muzeum.leszno.pl
    Kierownik Administracyjny
    Włodzimierz Michalak
    tel. 65 529 61 43
    e-mail: administracja@muzeum.leszno.pl
    Dział Zbiorów
    Małgorzata Gniazdowska – kierownik Działu Zbiorów
    tel.: 65 529 61 43 w. 25,
    e-mail: zbiory@muzeum.leszno.pl
    Pracownia Historii Sztuki / Główny Inwentaryzator
    Grażyna Michalak
    tel.: 65 529 61 43 w. 29,
    e-mail: sztuka@muzeum.leszno.pl
    Pracownia Historyczna
    Artur Michalak
    tel.: 65 529 61 43 w. 25,
    e-mail: artur.michalak@muzeum.leszno.pl
    Dariusz Czwojdrak
    tel.: 65 529 61 43 w. 25
    email: dariusz.czwojdrak@muzeum.leszno.pl
    Pracownia Etnograficzna
    Ewa Tomaszewska
    tel.: 65 529 61 43 w. 25,
    e-mail: etnografia@muzeum.leszno.pl
    Pracownia Digitalizacji i Dokumentacji Wizualnej
    Tomasz Sikorski
    tel.: 65 529 61 43 w. 23,
    e-mail: digitalizacja [@] muzeum.leszno.pl
    Biblioteka
    Małgorzata Pietrzak
    tel.: 65 529 61 40 w. 26,
    e-mail: biblioteka@muzeum.leszno.pl
    Dział Edukacji i Marketingu
    Marta Małkus - kierownik Działu Edukacji i Marketingu
    tel.: 65 529 61 40 w. 20
    e-mail: marta.malkus@muzeum.leszno.pl
    Roksana Foralewska - edukacja
    tel.: 65 529 61 40 w. 27,
    e-mail: edukacja@muzeum.leszno.pl
    e-mail:roksana.foralewska@muzeum.leszno.pl
    Jakub Piwoński - promocja i organizacja imprez
    tel.: 65 529 61 40 w. 27,
    e-mail: promocja@muzeum.leszno.pl
    Tomasz Rak - edukacja
    tel.: 65 529 61 40 w.27,
    e-mail: tomasz.rak@muzeum.Leszno.pl